ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
Bota
Masakra në Las Vegas, fotot e dhomës së hotelit të vrasësit
las-2-640x424.jpg

Ishte 2 tetori i vitit të shkuar kur Stephen Padock, nga kati i 32 i një hoteli në Las Vegas qëlloi me mijëra plumba mbi timën e cila po merrte pjesë në një koncert muzikor dhe u vra para ardhjes së policisë. Bilanci i asaj mbrëmjeje fliste për 59 persona të vdekur dhe rreth 500 të plagosur.

Policia gjeti të paktën 42 armë zjarri, mes pistoletave e pushkëve, mes dhomave të hotelit ku qëndronte vrasësi. Të premten, departamenti i policisë së Las Vegasit, ka publikuar disa foto të asaj mbrëmjeje të dhomës së Paddock-ut.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 21.01.2018, 18:18  | T.E. | 981 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<