ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
Lajme nga Shqiperia
Ben Blushi emërohet drejtor i ri i përgjithshëm i Top Channel
ben-blushi_1.jpg

Ditën e djeshme Ben Blushi deklaroi dorëheqjen e tij nga partia më e re, LIBRA.

 

Ndërkohë që lajmi i tij për dorëheqjen nga vetë partia e tij bëri shumë zhurmë, një zhvillim shumë i rëndësishëm po ndodh në karrierën e tij.

 

Burime zyrtare pranë Blushit bëjnë me dije se ai është propozuar nga pronarja e Top Channel, Vjolla Hoxha për të drejtuar Top Channel.

 

Rikujtojmë që profesioni i vërtetë i Ben Blushit është gazetaria, kështu pas shumë vitesh në politikë, ish-deputeti socialist po kthehet në origjinë.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 21.01.2018, 11:49  | T.E. | 10,245 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<