ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
Lajme nga Maqedonia
« Sociale » Blerina e vogël jeton vetëm me të ëmën, i zë gjumi me barkun bosh!
Untitled-14.jpg

Shkup, 20 janar - Historit njerëzore nuk kanë fund. Çdo histori bartë me vete edhe rrëfimin e saj. Historia e Blerinës 4 vjeçare është ndryshe nga fëmijët tjerë të cilët i merr gjumi në të ngrohtë dhe barkun e mbushur plotë, shkruan Zhurnal.

Përderisa nëna e saj po rrëfen historin dhe fatin e saj para kamerave të TV21, Blerian e vogël mundohet ta qetësojë të ëmën.

Historia e saj është prekese dhe godet në zemërn e çdo njeriu që për një çastë tund kokën e mendon se cili do ishte gëzimi i një fëmijë nëse ne që kemi mundësi të shrimë dorën për të ndihmuar atë.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 20.01.2018, 21:56  | D.J. | 4,404 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<