ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
Lajme nga Kosova
Granit Shala i zbulon të dashurin Linda Morinës: Meret me politikë
17992178_1287541264676137_2923927656495413406_n_1.jpg

Sipas asaj që shkruan Shala, ai aludon se dikujt i duhet vetja sikur kryetar partie dhe sillet si me qenë i dashuri i Linda Morinës.

"Edhe i dashuri i Linda Morinës është në politikë...mbasi i ka bë edhe ai disa fansa, se kanë kryer 4 klasë në shkollë e kanë zgjedhur kryetar dege. Vetëm një problem e kishte se nuk i folte katundi i vet", ka shkruar kështu Granit Shala në profilin e tij.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 20.01.2018, 15:47  | T.E. | 4,572 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<