« Analistët » Ligji për gjuhët, shqiptarët të jenë unikë në qëndrime
« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
"Patrioti" Muhamed Zekiri ka kohë për vendosjen e luleve në Qendrës Memoriale të KAÇK..
« Inside » Kosova e painteresuar, refuzimi i kërkesave për transfer të të burgosurve me prapavi ..
Ju kishte munguar Bruna?Ja me çfarë rikthehet në muzikë…!
26996660_10215733771365406_1112482691_n.jpg

Ajo i kishte mbërthyer ekranet muzikore me zërin e bukur por edhe me simpatinë dhe energjinë që përcillte përmes klipeve që prezantoi. Bruna, këngëtarja që këndoi këngët në bashkëpunim “I love you baby” me Dafin dhe Marselin dhe “Sexy lady” me Valton Krasniqin, duket se nuk i ndahet bashkëpunimeve. Këtë herë, pas një mungese 4 vjeçare në muzikë, ajo ka zgjedhur që këngën e re ta realizojnë në studion e Irekenc Hykës, një kompozitor që për të qenë të vërtetë ka një sukses të jashtëzakonshëm në çdo projekt që ka sjellë. Bruna këtë këngë, me ritme turbo-folk do ta sjellë në bashkëpunim me një tjetër këngëtare të re po jo pak të talentuar Ana Tahirin. Një tekst i shkruar nga tekstshkruesi i talentuar Petro Xhori dhe muzikë të Irkenc Hykës, tashmë Bruna pret përfundimin e xhirimeve në “Max Production” dhe shumë shpejt klipi do jetë në ekranet muzikore. Ajo që Bruna nuk na e zbulon është titulli i këngës, të cilin do ta thotë në momentin e duhur. Bruna, suksese dhe urojmë që ky rikthim të jetë me këmbë të mbarë!

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 20.01.2018, 14:33  | T.E. | 1,400 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
Besa e Bilall Kasamit mban Kongresin e parë
« Foto » Shtetasi turk humb jetën në aksident në rrugën Tetovë-Gostivar
Maqedonia prej nesër nën borë
« Foto » Pandeli Majko në “konakun” e Lazim Destanit
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.