ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
« Analizë » Fondet e BE-së për Maqedoninë, një histori papërgjegjshmërie
« INSIDE » Parkingjet - Komunikacioni akoma mbetet hall i madh i qytetarëve

 

Showbiz
Avokatja shqiptare publikon foto në rroba banjo, veç sa si del ‘zogu’
25023700_1864305420535247_5551615507800522752_n-1-1.jpg

Shquhet për linjat trupore perfekte me të cilat vazhdon të komentohet dhe të pëlqehet çdoherë, shkruan Gazeta Blic.Është fjala për Redona Kocin, që shumë  e njohin me epitetin “Avokatja më seksi shqiptare”, për arsye se ajo ka përfunduar studimet e saj në drejtimin juridik.Format e saj bombastike kanë bërë që ajo të jetë më e përfolura në shtypin rozë për çdo paraqitje të saj të zjarrtë. Madje këto linja nuk heziton ti shfaq krejtësisht, e nganjëherë edhe me ekspozim të tepërt.

 

Në rrjetin social “Instagram” Redona ka mbi 100 mijë ndjekës, të cilët i ka fituar për pozat provokative dhe imazhet ‘hot’ që publikon.E në fotografinë e fundit që ka publikuar, modelja Koci ka marrë gjithë vëmendjen e fansave të saj, me këto rroba banjo seksi, Redonës përpak sa si del zogu./GazetaBlic.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 19.01.2018, 10:25  | Z.H. | 8,905 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<