ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
« Analizë » Fondet e BE-së për Maqedoninë, një histori papërgjegjshmërie
« INSIDE » Parkingjet - Komunikacioni akoma mbetet hall i madh i qytetarëve

 

Sport
Chelsea bën pazar në Romë
screenshot-3_1516347960-5544018.png.jpg

Kampioni aktual i Premierligës, Chelsea, i dëshiron dy lojtarë të gjigantit italian, Romës.

Bëhet fjalë për sulmuesin Edin Dzeko dhe mbrojtësin e majtë, Emerson Palmieri, transmeton Express.

Sky Sports në Itali raporton se Chelsea është i gatshëm t’i paguajë 50 milionë euro për Dzekon dhe Emersonin.

Po ashtu, “Të kaltrit” do ta lejonin edhe Michy Batshuayin të kalojë në Romë si i huazuar në kuadër të kësaj marrëveshjeje.

Megjithatë, Roma i kërkon edhe 15 milionë euro shtesë për ta përmbyllur këtë marrëveshje.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 19.01.2018, 09:03  | Xh.I. | 402 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<