Jep dorëheqje Sonja Stojkovska, sekretare e komunës së Strugës!?
maqedonia
Jep dorëheqje Sonja Stojkovska, sekretare e komunës së Strugës!?

Jep dorëheqje Sonja Stojkovska, sekretare e komunës së Strugës!?

Strugë, 9 nëntor - Sonja Stojkoska ka dhënë dorëheqje nga pozita e sekretarit të komunës së Strugës që nga emërimi i saj në fillim.

Arsyet ndonëse nuk janë bërë të ditura deri më tani, Stojkoska kishte ardhur në këtë pozitë pas ndarjes së pushtetit nga BDI dhe LSDM.

© ZHURNAL 09.11.2018, 21:08 | T.E. | 3,746 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."