Rozana, vajza e artistes një super yll
showbiz
Rozana, vajza e artistes një super yll

Rozana, vajza e artistes një super yll

“Bëj mama të të ngjaj”, kështu thotë një shprehje e bukur popullore, e në fakt duket sikur është ashtu tek shikon një yll si vajza e artistes së njohur Gjyste Vulaj. Rozana Vulaj është vajza si ëngjëll që shihni në foto, ku është postuar nga artistja në rrjetin e saj social duke e përshkruar si një princeshë, e në fakt ashtu duket e nuk kishte si të ndoshte ndryshe pasi është fruti i parë i një super çifti simpatik si Sokol dhe Gjyste. Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar rrallë publikon foto të bijës, që është fëmija e parë e tyre, pasi ne jemi mësuar të shohin më shumë foto të princit të tyre të vogël e mjaft simpatik Besartit, por fotoja e Rozanës ka marrë një lum urimesh dhe komentesh mjaft të bukura e të merituara pasi ajo duket jo vetëm super e bukur por e veshur me mjaft stil.

© ZHURNAL 09.11.2018, 19:36 | T.E. | 2,991 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."