« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
"Patrioti" Muhamed Zekiri ka kohë për vendosjen e luleve në Qendrës Memoriale të KAÇK..
« Inside » Kosova e painteresuar, refuzimi i kërkesave për transfer të të burgosurve me prapavi ..
Institucionet përgënjeshtrojnë Valmir Azirin dhe Ministrinë e Kulturës
Alban Ramosaj bën rrëfimin prekës për babain dhe mbush sy me lot
alban-11.jpg

Marrëdhënia me Beatriks dhe humbja e babait kanë qenë dy çështjet që kanë emocionuar Alban Ramosajn në studion e “Rudina” në Tv Klan.

 

Gjatë emisionit këngëtari tha se ka marrëdhënie shumë të ngushtë me motrën e tij e cila është njëkohësisht këngëtare, ndërkohë që s’po gjente dot fjalët kur filloi të fliste për humbjen e babait.

 

“Unë në karakter ngjaj me mamin, por fizikisht ngjaj me babain. Unë me Beatriksin jemi shumë të lidhur me njëri-tjetrin, ndajmë çdo gjë bashkë. Ne kemi lindur të dy në Hollandë dhe pas luftës jemi kthyer në Kosovë, pastaj erdhëm në Shqipëri.

 

Çdo njeri në mosha të ndryshme mund ta kalojë ndryshe një situatë të tillë, unë sot i kuptoj gjërat ndryshe. Unë atëherë kisha emocione të këqia sepse mungonte dikush në shtëpi, por tani që jam rritur e kuptoj edhe më shumë, por kjo është jeta.

 

Beatriks më tha mbrëmë që kam zërin dhe qëndrimin e kam njëlloj si të babait”, tha Ramosaj. /albeu.com/

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 19.01.2018, 16:09  | Z.H. | 501 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
Besa e Bilall Kasamit mban Kongresin e parë
« Foto » Shtetasi turk humb jetën në aksident në rrugën Tetovë-Gostivar
Maqedonia prej nesër nën borë
« Zhurnal mëson » Nesër takohen Thaçi dhe Gashi, ja tema e bisedimeve!?
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.