Adriana Lima i jep fund karrierës si modele
showbiz
Adriana Lima i jep fund karrierës si modele

Adriana Lima i jep fund karrierës si modele

Adriana Lima do të bëjë ecjen e fundit në shfaqjen e saj të “Victoria’s Secret Fashion Show”, pasi ajo ka njoftuar se ajo po tërhiqet nga kjo markë, përcjellë GazetaBlic.

 

Modelja 37-vjeçare njoftoi tërheqjen e saj përmes një postimi të bërë në Instagram, vetëm disa orë përpara se të dilte në shfaqjen e saj të 18-të me Victoria’s Secret.

“E dashur Victoria, Faleminderit që më tregove botën, duke ndarë sekretet tuaja, dhe më e rëndësishmja jo vetëm duke më dhënë krahë, por duke më mësuar të fluturoja. Dhe shumë dashuri për fansat më të mirë në botë! Me dashuri, Adriana ë, “shkroi ajo në llogarinë e saj.

Adriana po pret shfaqjen e saj përfundimtare dhe thotë se do të jetë më e mira.

Unë mendoj se ky vit do të jetë kulmi i karrierës sime,” tha ajo për People

 

Kjo ka qenë shfaqja ime e 18-të e modës dhe unë jam akoma e emocionuar si ditën e parë. Unë gjithmonë dua të jem në pista dhe të jem pjesë e shfaqjes së Victoria’s Secret. Është e preferuar ime për të bërë”, tha Adriana.

© ZHURNAL 09.11.2018, 16:53 | Z.H. | 4,018 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."