Bebe Rexha "çmendë" fansat, nxjerrë jashtë pothuajse tërë gjoksin (Foto)
showbiz
Bebe Rexha "çmendë" fansat, nxjerrë jashtë pothuajse tërë gjoksin (Foto)

Bebe Rexha "çmendë" fansat, nxjerrë jashtë pothuajse tërë gjoksin (Foto)

Komentohet vazhdimisht për format trupore të saj.

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha përflitet gjithnjë në mediat rozë për paraqitjet e zjarrta që bën, shkruan lajmi.net

Mbrëmë ajo ishte prezente në shfaqjen e “Victoria’s Secret Fashion Show”, e cila për pak sa nuk zbuloi pjesët intime.

Dhe tani, Rexha ka bërë që mediat të shkruajnë sërish për të…

Në imazhin e fundit Bebe nxjerr komplet gjoksin, e që lirshëm mund të thuhet se nuk lë vend as për imagjinatë.

Rexha njihet për linjat trupore të kolme të cilat nuk heziton që t’i ekspozojë në asnjë prej paraqitjeve të saj. /Lajmi.net/

© ZHURNAL 09.11.2018, 16:45 | Z.H. | 2,853 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."