Fifi merr mirënjohje nga Komuna e Prishtinës
showbiz
Fifi merr mirënjohje nga Komuna e Prishtinës

Fifi merr mirënjohje nga Komuna e Prishtinës

Filloreta Raçi e njohur për publikun si Fifi, është emër shumë i dashur për publikun.

Fifi gjatë ditës së sotme ka njoftuar fansat se ka pranuar mirënjohje nga Komuna e Prishtinës, shkruan lajmi.net.

Kjo mirënjohje, këngëtares iu dha për kontributin e dhënë në ngritjen e urave të bashkëpunimit dhe forcimit të lidhjeve mes Kosovës dhe Shqipërisë në aspektin, arsimor, kulturor, artistik, social, edukativ dhe shkëmbimin e përvojave në krijimin e lidhjeve të qëndrueshme.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Fifi është “Krimineli zemrës”, baladë kjo e shoqëruar edhe me videoklip.

Image

© ZHURNAL 09.11.2018, 16:38 | Z.H. | 1,288 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."