ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
« Analizë » Fondet e BE-së për Maqedoninë, një histori papërgjegjshmërie
« INSIDE » Parkingjet - Komunikacioni akoma mbetet hall i madh i qytetarëve

 

Showbiz
Bieber në pushime me nënën e tij
0118-justin-bieber-mom-vacation-island-tropical-instagram-2.jpg

Justin jo vetëm që është pajtuar me nënën e tij, mirëpo po kalojnë kohë të kënaqshme së bashku Ai dhe nëna e tij Pattie Mallete janë duke pushuar së bashku, që është një gjë shumë e madhe. Ata nuk kanë pasur marrëdhënie të mira për vite, dhe vetëm tani kanë filluar ribashkimin. Bazuar në fjalët e Patties kjo po shkon shumë mirë, shkruan rtv21.tv. Ajo e postoi një fotografi dhe shkroi: “Jam shumë krenare për këtë djalosh të mrekullueshëm që je bërë, dhe po bëhesh. Askush nga ne nuk është i përkryer dhe as që do të jetë (kështu që do të na nevojitet durim për njëri tjetrin), por rritja e lidhjes tënde me Jezusin është e qartë në zgjedhjet që po I bën çdo ditë. E admiroj karakterin dhe integritetin tënd”. Prej që ka anuluar turnenë e tij për qëllime fetare, Justin është ribashkuar me Selena Gomezin, dhe tani nënën e tij.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 19.01.2018, 16:45  | Z.H. | 2,415 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<