ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
« INSIDE » Parkingjet - Komunikacioni akoma mbetet hall i madh i qytetarëve
LSDM pro një njësie zgjedhore, BDI kundër

 

Showbiz
Ja për çka e mori malli Mihrije Brahën (FOTO)
mihrije-braha.jpg

Këngëtarja Mihrije Braha është shumë aktive në rrjetet sociale, por shpesh na befason me disa postime që i bën.

 

Ajo në Instagram sot ka hedhur një fotografi të bërë shumë kohë më parë, me një ‘look’ krejt ndryshe nga tani.

 

Mihrija shihet se pozoi me flokë ngjyrë rozë.

 

E pikërisht siç duket Mikin e ka marrë malli për një pamje të tillë.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 19.01.2018, 16:40  | Z.H. | 4,567 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<