ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
« Analizë » Fondet e BE-së për Maqedoninë, një histori papërgjegjshmërie
« INSIDE » Parkingjet - Komunikacioni akoma mbetet hall i madh i qytetarëve

 

Showbiz
Poni publikon fotografi nga palestra, ja sa shumë është dobësuar
maxresdefault_20.jpg

Ajo po duket shumë bukur me veshje sportive Këngëtarja nga Shqipëria, Poni, është e njohur për zërin e saj dhe këngët interesante që sjell për adhuruesit. Poni nuk hyn në mesin e artisteve të cilat shfaqen me veshje ekstavagante, mirëpo ajo i kushton kujdes të veçantë paraqitjes së jashtme, shkruan rtv21.tv Këngëtarja së fundmi ka publikuar disa fotografi nga palestra në të cilat po duket shumë bukur e madje edhe është dobësuar mjaft. 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 19.01.2018, 16:40  | Z.H. | 3,736 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<