Lumi bleu një veturë super luksoze
showbiz
Lumi bleu një veturë super luksoze

Lumi bleu një veturë super luksoze

Për reperin Lumi B duket se luksi është bërë pjesë e stilit të jetës së tij. Sot ai ka blerë një veturë të re super luksoze, të tipit Range Rover ngjyrë të zezë.

Gruaja e tij, ka publikuar disa fotografi të ‘bishës’ së re në Instastory. Ndryshe projekti i fundit nga Lumi është “Shtrejt”, në bashkëpunim me Ledrin dhe Gjikon.

© ZHURNAL 19.01.2018, 16:35 | Z.H. | 3,016 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."