Orinda Huta e “dashuruar” në vetvetën (Foto)
showbiz
Orinda Huta e “dashuruar” në vetvetën (Foto)

Orinda Huta e “dashuruar” në vetvetën (Foto)

Orinda Huta vitin e kaluar ishte një nga këngëtaret më të komentua shqiptare. Ajo i dha fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë me prezantuesin dhe këngëtarin Turjan Hyska. Ndërsa çifti u përfol se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, shkruan Indeksonline.

Orinda është edhe prezantuese e një emisioni, ndërsa është tejet aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, fotografi kjo e nxjerrë nga sirtari i saj, por që për këngëtaren është një nga të preferuarat.

© ZHURNAL 19.01.2018, 16:30 | Z.H. | 2,180 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."