ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
« Analizë » Fondet e BE-së për Maqedoninë, një histori papërgjegjshmërie
« INSIDE » Parkingjet - Komunikacioni akoma mbetet hall i madh i qytetarëve

 

Showbiz
Nexhat Osmani shumë shpejt vjen ‘Pa Dashni’
nexhat-osmani-650x358.jpg

Këngëtari Nexhat Osmani ka finalizuar këngën e tij më të re.

 

Fjala është për projektin muzikor të titulluar ‘Pa Dashni’ që i takon zhanrit baladë popullore, shkruan lajmi.net

 

Kënga u shkrua nga Ghulo dhe është finalizuar edhe me klip.

 

Madje, është publikuar edhe trajleri i videos por akoma nuk ka datë zyrtare se kur do të publikohet.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 19.01.2018, 16:20  | Z.H. | 1,108 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<