ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
« INSIDE » Parkingjet - Komunikacioni akoma mbetet hall i madh i qytetarëve
LSDM pro një njësie zgjedhore, BDI kundër

 

Showbiz
Greta shfaq të pasmet e mëdha (FOTO)
greta_1.jpg

Këngëtarja Greta Koçi ka publikuar një imazh provokativ në rrjetet sociale.

Ajo shihet se ka pozuar duke vënë në pah të pasmet bombastike në një fustan të gjatë.

Përpos rrjeteve sociale, Greta aktive është edhe me muzikë ku së fundmi ka publikuar një këngë që u pëlqye nga publiku.

Padyshim që edhe në vitin 2018 këngëtarja nga Shqipëria do sjell edhe këngë tjera.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 19.01.2018, 14:25  | Z.H. | 8,247 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<