I digjet shtëpia, Kim Kardashian sjellë pamje nga zjarri
showbiz
I digjet shtëpia, Kim Kardashian sjellë pamje nga zjarri

I digjet shtëpia, Kim Kardashian sjellë pamje nga zjarri

Kim Kardashian-West u detyrua të largohej nga shtëpia e saj të enjten në mbrëmje.

Modelja 38 vjeçare, Kim Kardashian me tu zbritur në lagjen e saj ‘Hills Hills’ pa se ishte nën kërcënimin e një zjarri teksa digjej jashtë kontrollit

Kim, kishte filmuar fillimisht flakët nga avioni i saj privat ku më pas zbuloi se ishte djegur kompleksi i Kanye West.

Ajo ndau disa video nga lartë në Instagram ku i shpjegoi që po evakuonte dhe u kërkoi atyre që të “luteshin për Calabasas”.

“Sapo u ktheva në shtëpi kisha një orë kohë që të paketoja gjërat për të evakuar shtëpinë tonë. Lutuni të gjithë për Calabasas”, shkroi ylli televiziv në Instagram. /Lajmi.net/

© ZHURNAL 09.11.2018, 13:25 | Z.H. | 3,018 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."