Kida shfaq gjithë bukurinë e saj në imazhin e fundit
showbiz
Kida shfaq gjithë bukurinë e saj në imazhin e fundit

Kida shfaq gjithë bukurinë e saj në imazhin e fundit

Këngëtarja e njohur kosovare, Orhidea Latifi ka realizuar setin fotografik të ri dhe mjaft të veçantë, shkruan lajmi.net

E në këtë set ajo vjen siç nuk e keni parë asnjëherë, e bukur me stil por ndryshe nga herët e tjera.

Kida ka mahnitur fansat ku edhe ka marrë pëlqime dhe komente pozitive nga ndjekësit në llogarinë e saj, Instagram.

Ajo tashmë numëron mbi një milion ndjekës, për të cilët nuk ngurron të shfaqet provokuese.

“Merri Krejt”, është kënga e fundit e lansuar nga ajo që ka mbledhur afro 4 milionë klikime në Youtube

© ZHURNAL 09.11.2018, 12:45 | Z.H. | 1,736 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."