Derisa të gjithë kemi ftohtë, Shkurtja del me veshje të shkurtër (Foto)
showbiz
Derisa të gjithë kemi ftohtë, Shkurtja del me veshje të shkurtër (Foto)

Derisa të gjithë kemi ftohtë, Shkurtja del me veshje të shkurtër (Foto)

Nuk shquhet si këngëtare që përdori veshjet për të derpëtuar në skenë, por Shkurta këtë herë na befasoi me disa poza pak më joshëse.

Ndonëse ndër këngëtaret e gjeneratës së vjetër, ndër emrat më serioz të skenës muzikore, kur vjen puna për poza, edhe Shkurta ka mësuar mjaftë mirë të pozoj para aparatit fotografik.

 
 

Këngëtarja e shumë hiteve, e shumë këngëve që kanë frymëzuar edhe trimat e popullin, që i ka kënduar luftës e lirisë, tashmë është dukshëm më moderne në shumë drejtime.

Këngëtarja e ka ndryshuar paksa stilin e muzikës, e sidomos stilin e veshjes, shkruan Kosovarja.

Këngëtarja e madhe, na përshëndet me këtë foto dhe këtë pozë sensuale nga vendlindja e saj, Mushtishti.

© ZHURNAL 09.11.2018, 12:35 | Z.H. | 3,526 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."