Aksident mes dy veturave në Prishtinë, shkelen edhe dy këmbësorë
kosova
Aksident mes dy veturave në Prishtinë, shkelen edhe dy këmbësorë

Aksident mes dy veturave në Prishtinë, shkelen edhe dy këmbësorë

Rreth orës 19.00 ka ndodhur një aksident trafiku në kryeqytet, më konkretisht në lagjen “Dardania”.

 

Për pasojë lëndime trupore kanë marrë dy këmbësorë, transmeton Indeksonline.

 

Të përfshira në aksident kanë qenë dy vetura, një “Golf 5”, si dhe një “Audi”, ndërkohë që në vendin e ngjarjes kanë dalë menjëherë Policia e Kosovës.

 

Me rastin në fjalë po merren organet e hetuesisë.

© ZHURNAL 08.11.2018, 23:45 | T.E. | 2,673 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Rexhepi-Zejd: Opozita shqiptare ka bërë dy mashtrime politike në zgjedhjet presidenciale
Editorial 79.915 vota, dështim apo sukses për Blerim Rekën, ASH-në e Lëvizjen Besa ?!
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm