Fotoja bën xhiron e botës, stjuardesa ushqen me gji beben e një pasagjereje
bota
Fotoja bën xhiron e botës, stjuardesa ushqen me gji beben e një pasagjereje

Fotoja bën xhiron e botës, stjuardesa ushqen me gji beben e një pasagjereje

Një stjuardesë ushqeu me gji një fëmijë që po qante pasi nënës së fëmijës i kishte mbaruar qumështi gjatë një fluturimi.

Patrisha Organo, 24 vjeç, shpëtoi ditën në një fluturim të hershëm të mëngjesit në Filipine të martën kur vuri re një fëmijë ndër pasagjerë që qante histerikisht pas ngritjes, shkruan DailyMAil.

Ajo iu afrua nënës dhe zbuloi se i kishte mbaruar qumështi i formulës, përpara se ta merrte me vete fëmijën për të ushqyer fëmijën në galeri.

Stjuardesa, vetë nëna e një vajze nëntë muajshe të quajtur Jade, tha se e dinte traumën që nëna do të kishte kaluar.

© ZHURNAL 08.11.2018, 21:35 | T.E. | 684 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."