ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
« Analizë » Fondet e BE-së për Maqedoninë, një histori papërgjegjshmërie
« INSIDE » Parkingjet - Komunikacioni akoma mbetet hall i madh i qytetarëve

 

Bota
Stuhia në Europë shkakton të paktën 7 viktima
auto_stuhia1516302721.jpg

Të paktën 7 persona kanë humbur jetën nga stuhia e sotme që goditi Holandën, Belgjikën, Gjermaninë dhe shtetet e tjera evropiane.

Dëmet më të mëdha janë shkaktuar në Gjermani, ku së paku tre persona kanë humbur jetën, pasi era e fuqishme shkuli pemët dhe nxori shumë kamionë nga rruga.

Dëme të mëdha janë shkaktuar edhe në shtete tjera evropiane, ku stuhia ishte shumë e fuqishme, duke lënë prapa shumë shkatërrime.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 18.01.2018, 20:23  | T.E. | 1,033 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<