Demi Rose shfaqet tejet joshëse me këtë fustan të ngushtë
showbiz
Demi Rose shfaqet tejet joshëse me këtë fustan të ngushtë

Demi Rose shfaqet tejet joshëse me këtë fustan të ngushtë

Demi Rose është e njohur për figurën e saj të formësuar trupore, të cilën e vë vazhdimisht në pah në rrjetet sociale.

Modelja seksi 23 vjeçare mori gjithë vëmendjen derisa po shkonte në klubin e natës The Toy Room.

Bukuroshja shkëlqeu me pamjen e saj në këtë mbrëmje duke ekspozuar linjat e saj trupore seksi, shkruan Daily Mail përcjell portali arbresh.info.

Modelja 23 vjeçare mori gjithë vëmendjen derisa po shkonte në klubin e natës The Toy Room , të mërkurën mbrëma, e veshur në të zeza ku kishte vënë në pah gjoksin bombastik dhe shkëlqente me pamjen e saj elegante.

Me fustanin e ngushtë ajo ekspozoi hiret trupore, duke vënë në pah gjoksin shpërthyes.

© ZHURNAL 08.11.2018, 16:30 | Z.H. | 4,384 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."