Aktorja e njohur shfaqet tejet joshëse në Beverly Hills
showbiz
Aktorja e njohur shfaqet tejet joshëse në Beverly Hills

Aktorja e njohur shfaqet tejet joshëse në Beverly Hills

Aktorja e famshme Olivia Munn njihet për bukurinë e saj të parezistueshme.

Ajo mori famën në Daily Show me Jon Stewart dhe më pas në dramën HBO në The Newsroom,shkruan Daily Mail përcjell portali arbresh.info.

Por të mërkurën, Olivia Munn mori gjithë vëmendjen për stilin e saj, derisa ishte e pranishme në darkën e Michael Kors, në Beverly Hills, me një pamje fantastike ajo mund të quhet lirisht mbretëresha e mbrëmjes.

Aktorja 38 vjeçare ishte piktura e vetëbesimit në këtë mbrëmje u shfaq më elegante dhe e bukur si asnjëherë.

Olivia ekspozoi hiret trupore e veshur në pantallona të zi dhe sytjena ngjyrë ari, me një xhaketë të njejtë me të cilën veshje ajo dukej super seksi, e në fytyrë me një grim të lehtë tregoi bukurinë e saj natyrale. 

© ZHURNAL 08.11.2018, 16:23 | Z.H. | 1,740 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."