Big Mama kuq e zi midis Stambollit
showbiz
Big Mama kuq e zi midis Stambollit

Big Mama kuq e zi midis Stambollit

Është padyshim ndër fytyrat më të komentuara këtë vit, kjo nga ndryshimet drastike që bëri në pamjen e saj, shkruan Kosovarja.

Vazhdon të jetë tejet aktive si në rrjetet sociale o ashtu edhe në projekte të ndryshme duke qenë se ka vërtetë një karrierë të bujshme.

Që nga fillimet e saja, Bigu gjithmonë ka eksperimentuar me veshjet dhe me ngjyrat, e që në çdo paraqitje merr zemrat e shikuesve me origjinalitetin e saj.

E kësaj here, është veshur kuq e zi, dy ngjyra këto, vlerat e të cilave kanë peshë të madhe, ndërkaq ka pozuar në qytetin e Stambollit, vend ky i vizituar nga shumë turist.

© ZHURNAL 08.11.2018, 16:04 | Z.H. | 2,956 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."