Arbër Ademi, nesër inaguron sallën e re sportive në Kumanovë
maqedonia
Arbër Ademi, nesër inaguron sallën e re sportive në Kumanovë

Arbër Ademi, nesër inaguron sallën e re sportive në Kumanovë

Shkup, 8 nëntor - Gjatë ditës së nesërme, ministri i arsimit dhe shkencës, dr.Arbër Ademi, do të vizitojë Shkollën e Mesme Ekonomike “Pero Nakov” në Kumanovë (hapësirat e ish-kazermës së ARM-së), ku do të bëhet inagurimi i sallës së re sportive.

"Ceremonia e inagurimit do të fillojë në ora 13:00", thuhet në njoftimin e MASH-it.

© ZHURNAL 08.11.2018, 16:20 | D.J. | 4,378 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."