ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
« Analizë » Fondet e BE-së për Maqedoninë, një histori papërgjegjshmërie
« INSIDE » Parkingjet - Komunikacioni akoma mbetet hall i madh i qytetarëve

 

Sport
Bale ia bën me dije Realit: Dua të shkoj në Manchester United
screenshot-4_1516283649-1139735.png.jpg

Gareth Bale ia ka bërë me dije Real Madridit se dëshiron të kalojë të Manchester Unitedi, sipas Daily Express.

28-vjeçari ka kontratë me kampionin evropian dhe spanjoll deri në verën e vitit 2020, transmeton Express.

Unitedi ka dështuar në dy raste të nënshkruajë me Bale, megjithatë përfaqësuesi belg thuhet të ketë ndryshuar mendje dhe tani dëshiron të transferohet në “Old Trafford”.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 18.01.2018, 16:19  | Xh.I. | 848 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<