« Analistët » Ligji për gjuhët, shqiptarët të jenë unikë në qëndrime
« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
"Patrioti" Muhamed Zekiri ka kohë për vendosjen e luleve në Qendrës Memoriale të KAÇK..
« Inside » Kosova e painteresuar, refuzimi i kërkesave për transfer të të burgosurve me prapavi ..
Neymar nuk ka klauzolë lirimi në kontratën e tij me PSG-në
screenshot-2_1516285795-2114235.png.jpg

Marcos Motta, përfaqësuesi ligjor i yllit të Paris Saint-Germainit, Neymarit, ka zbuluar se kontrata e brazilianit me klubin nuk përmban klauzolë lirimi.

Së fundmi, mediat kanë raportuar se sensacioni braziliani është duke hasur në telashe për t’i mësuar me jetën dhe rrethanat e reja pas transferimin nga Barcelona në Paris për një shumë rekord në vlerë 222 milionë euro, disa muaj më parë, transmeton Express.

Besohet se Real Madridi është i interesuar për ta bërë një lëvizje tronditëse duke e sjellë në “Santiago Bernabeu” ish-lojtarin e Barcelonës, për ta zëvendësuar Cristiano Ronaldon.

Megjithatë, Marcos Motta, anëtar i ekipit ligjor të Neymarit, ka konfirmuar se nuk ekziston ndonjë klauzolë lirimi në kontratën e lojtarit.

“Mund t’ju garantojë se në kontratën e Neymarit nuk ka klauzolë për lirimin e tij në tregun e transferimeve”, ka thënë ai.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 18.01.2018, 16:17  | Xh.I. | 373 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
« Foto » Shtetasi turk humb jetën në aksident në rrugën Tetovë-Gostivar
Maqedonia prej nesër nën borë
« Foto » Pandeli Majko në “konakun” e Lazim Destanit
Sot borë në gjithë vendin
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.