« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
"Patrioti" Muhamed Zekiri ka kohë për vendosjen e luleve në Qendrës Memoriale të KAÇK..
« Inside » Kosova e painteresuar, refuzimi i kërkesave për transfer të të burgosurve me prapavi ..
Institucionet përgënjeshtrojnë Valmir Azirin dhe Ministrinë e Kulturës
Zidane nuk e fton BBC-në për ndeshjen çerekfinale në Kupën e Mbretit
bbc_1516287919-8175514.jpg

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, do ta nisë ndeshjen e parë çerekfinale në Kupën e Mbretit kundër Leganes me treshen Borja Mayoral, Marco Asensio dhe Lucas Vazquez, pasi nuk i ka ftuar titullarët Cristiano Ronaldo, Gareth Bale dhe Karim Benzema.

Leganes e pret Real Madridin në “Butarque” sonte me fillim nga ora 21:30, transmeton Express.

Zidane përsëri ka vendosur t’iu besojë lojtarëve rezervë për ndeshjen e Kupës së Mbretit, duke mos i ftuar yjet si Ronaldo, Bale dhe Benzema.

Formacioni i mundshëm i Real Madrid kundër Leganés:

Kiko Casilla; Achraf, Vallejo, Nacho, Hernández; Marcos Llorente or Casemiro, Ceballos, Kovacic; Asensio, Vázquez, Mayoral.

Skuadra e plotë e Real Madrid:

Portierë: Navas, Casilla, Moha.

Mbrojtës: Carvajal, Vallejo, Varane, Nacho, Hernández, Achraf.

Mesfushorë: Kroos, Modric, Casemiro, Llorente, Asensio, Isco, Kovacic, Ceballos.

Sulmues: Vázquez, Mayoral

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 18.01.2018, 16:16  | Xh.I. | 234 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
Besa e Bilall Kasamit mban Kongresin e parë
« Foto » Shtetasi turk humb jetën në aksident në rrugën Tetovë-Gostivar
Maqedonia prej nesër nën borë
« Zhurnal mëson » Nesër takohen Thaçi dhe Gashi, ja tema e bisedimeve!?
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.