ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
« Analizë » Fondet e BE-së për Maqedoninë, një histori papërgjegjshmërie
« INSIDE » Parkingjet - Komunikacioni akoma mbetet hall i madh i qytetarëve

 

Showbiz
Nina Serebrova nuk ndalon së provokuari, shikoni pozat e saj të nxehta
Screenshot_2-46.jpg

Bukuroshja ruse  Nina Serebrova, është një nga modelet më ‘hot’ të momentit.

 

Ajo është mjaft aktive në rrjetin social ‘Instagram’, ku ka miliona ndjekës, shkruan arbresh.info

 

Nina njihet si femër pa komplekse pasi nuk ngurron të shfaq linjat e saj seksi.

 

Më poshtë mund t’i shikoni disa nga fotografitë e nxehta që ajo ka postuar për fansat e saj

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 18.01.2018, 16:10  | Z.H. | 6,643 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<