Miriam Cani vjen më "hot" në fotografinë e fundit (Foto)
showbiz
Miriam Cani vjen më "hot" në fotografinë e fundit (Foto)

Miriam Cani vjen më "hot" në fotografinë e fundit (Foto)

E kemi parë gjithnjë këngëtaren e njohur Miriam Cani mjaft të ëmbël.

Por këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet më seksi dhe në formë se kurrë, e veshur me një kostum të bardhë.

Gjithashtu ajo që bie në sy në foto është shikimi joshës i saj.

Pritet që së shpejti Miriami të publikojë produksion e saj më të ri muzikor./Gazeta Express/

© ZHURNAL 08.11.2018, 13:55 | Z.H. | 711 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Rexhepi-Zejd: Opozita shqiptare ka bërë dy mashtrime politike në zgjedhjet presidenciale
Editorial 79.915 vota, dështim apo sukses për Blerim Rekën, ASH-në e Lëvizjen Besa ?!
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm