ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
« Analizë » Fondet e BE-së për Maqedoninë, një histori papërgjegjshmërie
« INSIDE » Parkingjet - Komunikacioni akoma mbetet hall i madh i qytetarëve

 

Lajme nga Maqedonia
Geroski: Ligji për gjuhët është kompromis korrekt, Ivanov do ta nënshkruaj si prift
promeni-gero.jpg

Shkup, 17 janar - Gazetari dhe opinionisti i njohur maqedonas, Branko Geroski ka komentuar vendimin e fundit të presidentit Gjorge Ivanov për të mos e firmosuar ligjin për gjuhët, transmeton Zhurnal. 

Sipas tij, ligji për gjuhët është një kompromis korrekt dhe përsëri do të votohet dhe Ivanov do ta nënshkruaj të njëjtin si prift.

"Ligji për gjuhët është kompromis korrekt, përsëri do të votohet dhe Ivanov do ta nënshkruaj si prift", ka shkruar në profilin e tij në rrrjetin social Facebook, Branko Geroski, gazetar dhe opinionist.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.01.2018, 21:13  | D.J. | 2,773 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<