ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
« Analizë » Fondet e BE-së për Maqedoninë, një histori papërgjegjshmërie
« INSIDE » Parkingjet - Komunikacioni akoma mbetet hall i madh i qytetarëve

 

Lajme nga Maqedonia
Prokurorja speciale Fatime Fetai tronditi sot gjykatën e Kërçovës, arsyeja!?
fatime-640x314_1516207388-7027910.jpg

Kërçovë, 17 janar - Prokuroja Speciale Publike, Fatime Fetai sot është në vizitë pune në Gjykatën themelore në Kërçovë dhe sipas informacioneve që posedon “pravosudstvo.mk”, ajo gjatë kësaj vizite është shoqëruar edhe nga një zyrtar i Prokurorisë Speciale Publike.

Gjatë qëndrimit të tyre në Kërçovë, prokurorja Fetai ka bë kontroll të disa lëndëve gjyqësore. Burimet kanë thënë se nuk dihet saktë se për çka është interesuar Fetai, por se nuk ka dilemë që ka bë disa verifikime lidhur me procedura që i udhëheq PSP-ja.

Ndryshe, përshtypje e përgjithshme ditëve të fundit është se PSP po i intensifikon aktivitetet e veta në drejtim të hapjes së lëndëve të reja, por edhe atyre të vjetra.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.01.2018, 20:21  | T.E. | 12,293 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<