Gruaja kërcënon të shpërthejë bombën në një spital francez
bota
Gruaja kërcënon të shpërthejë bombën në një spital francez

Gruaja kërcënon të shpërthejë bombën në një spital francez

Të gjitha hyrjet u bllokuan dhe njerëzit që jetonin aty pranë u evakuan, raportoi policia.

Gruaja, identiteti i së cilës nuk bëhet i ditur, është e njohur si një paciente me probleme psikologjike, raporton Daily Mail.

Ndërsa shtohet se nuk ka indikacione se bëhet fjalë për terrorizëm.

© ZHURNAL 07.11.2018, 19:04 | T.E. | 834 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."