ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
« Analizë » Fondet e BE-së për Maqedoninë, një histori papërgjegjshmërie
« INSIDE » Parkingjet - Komunikacioni akoma mbetet hall i madh i qytetarëve

 

Kuriozitete
Djali 12-vjeç kishte ditëlindjen, dhurata e babait miliarder e vë në siklet
1_1516191541-1937638.jpg

Dhurata e një babai multimiliarder për djalin e tij 12-vjeçar është bërë virale në orët e fundit, në rrjetin social të Facebook.

Mijëra shpëndarje dhe komente japin një pasqyrë të pasojave të saj.

Cila është videoja? Kjo është një shfaqje e dy striptisteve që kërcenin në një mënyrë sensuale për 12-vjeçarin.

 

Sipas portalit iTestigos, babai i tij ia bëri dhuratë për ditëlindje.

Në imazhet e shpërndara ju mund të shihni se si i riu është i joshur nga dy kërcimtare, të cilat u përpoqën ta mbanin të lumtur me lëvizjet e tyre.

Sidoqoftë, fytyra e të riut nuk e vërente një 'lumturi' të tillë si dhuratë e babait të tij.

 

Kjo pasi në çdo moment, ai ndihej i parehatshëm, sepse nuk e dinte se çfarë të bënte para shfaqjes që kishte marrë nga striptistet të cilat ishin shumë më të mëdha se ai.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.01.2018, 16:10  | Z.H. | 14,249 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<