ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
« Analizë » Fondet e BE-së për Maqedoninë, një histori papërgjegjshmërie
« INSIDE » Parkingjet - Komunikacioni akoma mbetet hall i madh i qytetarëve

 

Showbiz
Vajza e Mahmut Feratit i fut të pa njohurit në shtëpi
argjenda.jpg

Quhet Argjenda, është e bukur dhe shpesh në fokus të medias, kryesisht për linjat dhe stilin e saj. Ajo, është mjaftë e ekspozuar në rrjete sociale, andaj imazhi i saj shpesh diskutohet publikisht, shkruan “Kosovarja”.

E bija e këngëtarit të njohur shfaqet modern, ekstravagante dhe duket vajzë që e do jetën, modën dhe e shijon moshën.

 

Argjenda dikur është marrë me muzikë, por jo më. U tha se po kthehet, mirëpo ende nuk ka asgjë konkrete në këtë drejtim.

Përmes fotove të Argjnedes bukuroshe, publiku, të njohur e të pa njohur kanë arritur të “hyjnë” e ta shohin edhe shtëpinë e këngëtarit Mahmut Ferati, shtëpi kjo që duket mjaftë bukur

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.01.2018, 13:31  | Z.H. | 11,188 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<