ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
« INSIDE » Parkingjet - Komunikacioni akoma mbetet hall i madh i qytetarëve
Real Madrid në “galaktikën e 13, Livepool “mbetet vetëm”!

 

Showbiz
E kritikuan për peshë, Egzona tregon trupin si peshk
egzonaaaa-1516111560-4599221.jpg

Ajo është një nga nuset më të komentuara në mediet rozë. 

Bëhet fjalë për Egzona Muqiqin, bashkëshorten e këngëtarit të njohur Albatrit Muqiqi, transmeton Gazeta Express. Egzona në vitin 2017 u bë nënë për herë të parë. E pas lindjes së vajzës Amelias, Egzona është komentuar shumë edhe për peshën e saj. Por, më pas ajo ishte parë shumë e përkushtuar në palestër për të bërë linjat në formë.

Pas kaq shumë muajsh duket se Egzona ka arritur të ketë rezultate shumë pozitive.

Së fundmi ajo në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar disa fotografi ku shihet e veshur me një fustan të gjatë që shkëlqen i tëri.

 

Mirëpo, ajo që merr gjithë vëmendjen janë linjat e saj tejet në formë.

Kujtojmë se Egzona ka kohë që është duke u marr me biznesin e saj me veshje elegante.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.01.2018, 16:35  | Z.H. | 5,541 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<