ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
« Analizë » Fondet e BE-së për Maqedoninë, një histori papërgjegjshmërie
« INSIDE » Parkingjet - Komunikacioni akoma mbetet hall i madh i qytetarëve

 

Ekonomi
Sara Fashion filloi me pastrim total
Totalna cistka_Cover_1.jpg

Shkup, 16 janar - Nga sot fillon pastrimi total në shitoret e Sara Fashion në gjithë Maqedoninë. Ju presin çmime të ulëta të SF veshje të brendshme, pixhame, triko klasike dhe të dizajnuara, si dhe shumë aksione promotive. Për 3 parë çorape të blera nga brendet SF dhe Tekin, një palë vijnë gratis. Promocioni vlen për të gjithë asortimanin e Pompea, 40% lirim në çdo artikull të dytë të blerë të trikove dhe veshjeve të brendshme, përcjell Zhurnal.

"Vitin e fillojmë me pastrim total, aksion për blerësit e të gjitha brendeve në shitoret. Kemi ofertë të gjerë për gjithë familjen kështu që ftojmë të gjithë ata që duan të blejnë veshje të reja të brendshme, çorape të këndshme, pixhame, atë ta bëjnë sa më shpejtë sepse sasitë janë të kufizuara", thonë nga Sara Fashion.

Aksioni zgjatë deri më 4 shkurt dhe vlenë për të gjitha shitoret e Sara Fashion, derisa prodhimet e Pentit mund të gjenden me çmimet e njejta të ulëta dhe në shitoret e Pentit në gjithë Maqedoninë./Zhurnal.mk

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.01.2018, 11:46  | Z.H. | 2,122 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<