Ja sa kushtoi varësja “Versace” e dasmës së Nora Istrefit
showbiz
Ja sa kushtoi varësja “Versace” e dasmës së Nora Istrefit

Ja sa kushtoi varësja “Versace” e dasmës së Nora Istrefit

Nora shkëlqeu si nuse me paraqitjet e saj Edhe pse ka disa vite që këngëtarja Nora Istrefi ka kurorëzuar në martesë dashurinë e saj me Robert Berishën, dasma e tyre vazhdon të mbahet mend. Kjo dasmë ishte njëra ndër më të përfolurat deri në detajin e fundit, shkruan rtv21.tv Njëra nga varëset që Nora kishte vendosur është e brendit të famshëm “Versace” dhe kushtoi hiq më pak se 1 mijë e 295 euro.

© ZHURNAL 16.01.2018, 10:15 | Z.H. | 3,386 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."