ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL

 

Showbiz
Dua Lipa prezanton ekipin e valltareve të saj (Foto)

dua-lipa-1-1200x630-1.jpg

Dua Lipa pa dyshim se ka pasur një nga vitet më të suksesshme në karrierën e saj.

Bukuroshja shqiptare ka shënuar suksese të jashtëzakonshme në vitin 2018 me albumin e saj të vet titulluar “Dua Lipa”.

Hiti më i madh nga ky album ishte “New Rules”, kurse së fundmi ajo ka publikuar një videoklip të ri.

“IDGAF” titullohet projekti i ri i saj me një videoklip mjaft interesant, në një këngë mjaft ritmike.

Dua tash në rrjetin social Instagram ka prezantuar valltaret e saj, të cilët janë Hayley, Becky, Jonadette, Anna, Manue dhe Petra.

Dua Lipa të gjitha valltaret e saj në klipin e fundit i kishte femra.

Ndryshe, këngëtarja po vazhdon të shijojë romancën me Paul Klein. /Telegrafi/

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.01.2018, 11:34  | Z.H. | 529 i lexuar

 

 

 

Tortevski: Amnestia duhet të jetë gjithëpërfshirëse, në 10 vitet e fundit mos ketë hetime për kriminelët por edhe ato që sillen të ndershëm

Shkup, 16 tetor – Dreklarata e kryeministrit Zaev në parlament se duhet të fallen politikanët mes vetes përkundër atyre që ka ndodhur më 27 prill në parlament duket se ka ngritur shumë pluhur në opinion.

Avokati Aleksandar Tortevski ka shkruar se kjo amnesti që kryeministri e ka përmendur në parlament në një nga fjalimet e tij duhet të jetë gjithëpërfshirëse.

“Amnestia duhet të jetë gjithëpërfshirëse, të lirohen të gjithë të burgosurit, të ndalohen hetimet penale, të mos funksionojnë gjykatat, prokuroria publike dhe ajo special dhe mos harxhojmë para për ato, në 10 vitet e fundit mos ketë hetime mbi kriminalitetin që të mund të prekin pak edhe ato që janë ndier si të ndershëm deri më tani”, ka shkruar kështu Tortevski.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.10.2018, 23:42  | Z.H. | 5.629 i lexuar

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.