« Analistët » Ligji për gjuhët, shqiptarët të jenë unikë në qëndrime
« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
"Patrioti" Muhamed Zekiri ka kohë për vendosjen e luleve në Qendrës Memoriale të KAÇK..
« Inside » Kosova e painteresuar, refuzimi i kërkesave për transfer të të burgosurve me prapavi ..
Elhaida Dani nuk njihet më, i pret flokët shkurt
screenshot-25_1516054639-2814404.jpg

Elhaida Dani i habiti të gjithë kur u shfaq me flokë bjonde, një look të ri me të cilin nuk e kishim parë kurrë.

 Këngëtarja tërhoqi vëmendjen e të gjithëve dhe pamja e saj e re u pëlqye shumë. Por Elhaida nuk e ka lënë me kaq ndryshimin!

 

Ditën e sotme ajo i ka prerë flokët shkurt duke bërë një ndryshim edhe më drastik. Elhaida me anë të kësaj fotoje njofton se sapo ka shkruar këngën e saj më të re.

"Sapo shkruajta një këngë të re", shkruan Elhaida ndërsa fansat me anë të komenteve kanë treguar se kanë mbetur të habitur nga ky look i këngëtares.

Nëse nuk arritët ta dallonit menjëherë kur u bë bjonde, me këtë ndryshim, me siguri iu është dashur dy herë ta shihnit foton për të kuptuar që është Elhaida.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.01.2018, 11:55  | Z.H. | 330 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
Besa e Bilall Kasamit mban Kongresin e parë
« Foto » Shtetasi turk humb jetën në aksident në rrugën Tetovë-Gostivar
Maqedonia prej nesër nën borë
« Foto » Pandeli Majko në “konakun” e Lazim Destanit
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.