« Analistët » Ligji për gjuhët, shqiptarët të jenë unikë në qëndrime
« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
"Patrioti" Muhamed Zekiri ka kohë për vendosjen e luleve në Qendrës Memoriale të KAÇK..
« Inside » Kosova e painteresuar, refuzimi i kërkesave për transfer të të burgosurve me prapavi ..
Dafina Zeqiri provokon nga shtrati, mban dorën te ‘zogu’
dafinazeqiri-1200x630_1.jpg

Këngëtarja Dafina Zeqiri nuk ndalon së provokuari.Edhe këtë herë ka zgjedhur rrjetet sociale për ta bërë një gjë të tillë, shkruan lajmi.netMe gjuhë jashtë dhe dorë tek pjesa intime, Duffye ka publikuar një Instastory të cilin e kanë parë një numër i madh i ndjekësve të saj.Këngëtarja shqiptare po vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun shqiptar qoftë kur është aktive në muzikë apo jo.

Aktualisht karrierën muzikore po e vazhdon jashtë vendit por nuk i ka harruar asnjëherë fansat shqiptarë për të cilët edhe erdhi për të performuar para tyre muajin që lam pas, në dhjetor të 2017-tës.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.01.2018, 11:50  | Z.H. | 4,230 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
« Foto » Shtetasi turk humb jetën në aksident në rrugën Tetovë-Gostivar
Maqedonia prej nesër nën borë
« Foto » Pandeli Majko në “konakun” e Lazim Destanit
Sot borë në gjithë vendin
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.