ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
« Analizë » Fondet e BE-së për Maqedoninë, një histori papërgjegjshmërie
« INSIDE » Parkingjet - Komunikacioni akoma mbetet hall i madh i qytetarëve

 

Showbiz
Më në fund konfirmohet, Rita Ora rikthehet në vendlindje
rita-oraa.jpg

Këngëtarja e njohur me famë botërore, Rita Ora do rikthehet në vendlindjen e saj pikërisht për Ditën e Pavarëisë së Kosovës.

 

Burime nga ‘Prive’ kanë konfirmuar se 26-vjecarja do udhëtojë drejt Kosovës menjëherë pas koncertit të saj në Hollandë.

 

Do qëndrojë në Prishtinë më 17 shkurt, për një ditë dhe do dekorohet nga presidenti i vendit për këtë datë të rëndësishme.

 

Nuk dihet ende nëse Rita do këndojë në koncertin e mbrëmjes për 10-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës por mendohet se do xhirojë disa pjesë për klipin e saj të ri.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.01.2018, 11:44  | Z.H. | 545 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<