Shilegov: Përmendorja e UÇK-së është punë e Komunës Çair, Qyteti i Shkupit nuk ka të..
« Analistët » Ligji për gjuhët, shqiptarët të jenë unikë në qëndrime
« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
"Patrioti" Muhamed Zekiri ka kohë për vendosjen e luleve në Qendrës Memoriale të KAÇK..
Adelina Tahiri zbulon të plotë veshjen në ditën e martesës, por ky detaj i habiti të gjithë
74184-640-0-5a5d03c43fef4.jpg

Adelina Tahiri ka qenë kohët e fundit një nga vajzat më të komentuara të showbizit pasi u zbulua lidhja me milionerin maqedonas ndërsa muajin e kaluar ajo dha lajmin se është zyrtarisht e martuar me Serjozha Markov.

 

Nga dita e dasmës, Adelina postoi vetëm dy foto një duke firmosur dhe tjetrën ku tregonte pak nga pjesa e sipërme e veshjes, por të plotë veshjen këngëtarja e tregoi sot.

 

Mirëpo teksa të gjithë prisnin të shihnin “fustanin” e kuq, Adelina shfaqet me jumpsuit duke habitur me këtë zgjedhje për ditë dasme, transmeton xing.

 

Këngëtarja e ka kombinuar veshjen me një pellush ndërsa si gjithmonë shfaqet shumë seksi dhe provokuese me dekoltenë e hapur.

 

Çifti aktualisht po shijojnë muajin e mjaltit në një vend me dëborë, ndryshe nga çiftet e tjera që përgjithësisht kanë zgjedhur plazhet ekzotike.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.01.2018, 11:38  | Z.H. | 9,390 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« Jozyrtare » Zhurnal mëson emrat e përfolur për drejtor të BDI-së në këto drejtori
Maqedonia prej nesër nën borë
« Foto » Pandeli Majko në “konakun” e Lazim Destanit
Sot borë në gjithë vendin
Zaev, nuk planifikohet rritje e moshës për pensionim
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.