Anjëza Branka kësaj radhe e tepron, zhvishet “cullak” dhe hanë bukë! (Foto)
showbiz
Anjëza Branka kësaj radhe e tepron, zhvishet “cullak” dhe hanë bukë! (Foto)

Anjëza Branka kësaj radhe e tepron, zhvishet “cullak” dhe hanë bukë! (Foto)

Anjëza Branka kësaj radhe e tepron, zhvishet gati e tëra dhe ulët që të hanë bukë!

Anjëza Branka është njëra ndër këngëtaret tona e cila pothuajse më shumë ka arrit famën me zhveshje dhe provokimet e saj nëpër foto, sesa me ndonjë këngë që vlen të cekim, shkruan “Kosovarja”.

Edhe sonte ajo ka goditur fort me një foto interesante, në të shihet këngëtarja Branka e cila është ulur pranë tryezës ku e ka të shtruar. Ndërsa veshja e saj pothuajse gati e zhveshur komplet, të le pa fjalë! Ndërsa këtë foto ajo e shoqëron me fjalët: “100 kile une ti dhe sushi”. Duke aluduar se me të është edhe i dashuri i saj i cili do të haj këtë shujtë.

Ja si po duket ajo.

© ZHURNAL 16.01.2018, 11:25 | Z.H. | 1,024 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."