ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL

 

Showbiz
Anjëza Branka kësaj radhe e tepron, zhvishet “cullak” dhe hanë bukë! (Foto)

anjeza-branka-770x420.jpg

Anjëza Branka kësaj radhe e tepron, zhvishet gati e tëra dhe ulët që të hanë bukë!

Anjëza Branka është njëra ndër këngëtaret tona e cila pothuajse më shumë ka arrit famën me zhveshje dhe provokimet e saj nëpër foto, sesa me ndonjë këngë që vlen të cekim, shkruan “Kosovarja”.

Edhe sonte ajo ka goditur fort me një foto interesante, në të shihet këngëtarja Branka e cila është ulur pranë tryezës ku e ka të shtruar. Ndërsa veshja e saj pothuajse gati e zhveshur komplet, të le pa fjalë! Ndërsa këtë foto ajo e shoqëron me fjalët: “100 kile une ti dhe sushi”. Duke aluduar se me të është edhe i dashuri i saj i cili do të haj këtë shujtë.

Ja si po duket ajo.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.01.2018, 11:25  | Z.H. | 971 i lexuar

 

 

 

Nesër ndalesë për automjetet e rënda në aksin rrugor A2-Tetovë-Gostivar

Shkup, 15 tetor - Punë ndërtimore do të fillojnë të kryhen nesër në aksin rrugor A2-Tetovë-Gostivar, krahu fshati Negotinë prej orës tetë deri në ora 16, nga e hëna deri të shtunën në 20 ditët e ardhshme, për shkak të së cilës do të ketë ndalesë për automjetet e rënda transportuese në këtë aks rrugor.

Në vendin e kryerjes së punëve ndërtimore do të vendoset sinjalizim adekuat i qarkullimit, si dhe sigurim fizik me flamuj, ndërsa qarkullimi do të zhvillohet në mënyrë të barabartë në dy drejtimet.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 15.10.2018, 13:10  | Z.H. | 99 i lexuar

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.