ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
« Analizë » Fondet e BE-së për Maqedoninë, një histori papërgjegjshmërie
« INSIDE » Parkingjet - Komunikacioni akoma mbetet hall i madh i qytetarëve

 

Showbiz
Edhe Poni shfaqet nga palestra, këngëtarja tejet sportive (Foto)
poni-1-640x300.jpg

Poni është një nga këngëtaret më të dashura të publikut. Ajo shquhet edhe për bukurinë e saj natyrale, por edhe për këngët e saj, veçmas ato të jugut.

 

Bukuroshja nga jugu i Shqipërisë, edhe pse nënë e një djali ajo bën një kujdes të shtuar sa i përket fizikut të saj, shkruan Indeksonline.

Poni ka postuar një instastory në llogarinë e saj instagram, teksa shfaqet nga palestra. Trend ky tashmë për të gjithë, veçmas fytyrat publike.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.01.2018, 11:20  | Z.H. | 488 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<